Witam!
Na forum coding-gods.org stworzyliśmy nowy projekt społeczny pt.wykłady na IRC.
Każdy kto jest zainteresowany od dziś może na naszym irc prowadzić wykłady :). Wystarczy napisać do mnie lub adwiego :)
Terminy spotkań dostępne są na naszym kalendarzu.
"Każdy kto jest zainteresowany programowaniem\RE od dziś może na naszym irc."
OdpowiedzUsuńCo może ;D ?
I pozatym wykłady mogą być również na inne wykłady, takie jak np. matematyka.
-----
wyłącz ta CAPATCHE !
NIE! Nie wyłącze captchy! :P
OdpowiedzUsuńDzięki za zgłoszenie błędu-już fixujemy
o czym mają być te wykłady? ...
OdpowiedzUsuńo czym tylko ze chcesz :)
OdpowiedzUsuńWykłady są prowadzone przez użytkowników forum, tam też zamieszczane są daty i tematy wykładów.
Dla wygody utworzyliśmy kalendarz w systemie google :)